Doki Doki Literature Club Plus! Guide

Doki Doki Literature Club Plus! Steam Tüm Başarımlar Rehberi for Doki Doki Literature Club Plus!

Doki Doki Literature Club Plus! Steam Tüm Başarımlar Rehberi

Overview

Merhaba Doki Doki hayranları! Çok yakın bir zamanda Doki Doki Literature Club Plus! yayınlandı ve erişilebilir durumda. 3 günde elimden gelen her şeyi yaptım ve tüm başarımları elde ettim. Şimdi sizlere sırayla hangi başarımları nasıl alırsınız, bunları anlatacağım!

Başarımlar ve Rehberi.

Not: Bu rehber, SPOILER içermektedir.

Start a New Game: Sayori kendini astıktan sonra bozulmuş “New Game” yazısına tıkladığınızda, başarımı kazanıyorsunuz.

Buy My Mixtape: DDLC Plus içindeki masa üstünden müzik kısmına girin. Orada 20 dakika boyunca DDLC’nin güzel OST’unu dinleyin. 20 dakika sonunda, başarım size gelecektir.

Error: DDLC Plus içindeki masa üstünden Pictures kısmına gelin. Oradan istediğiniz bir resmi duvar kağıdı yapmaya çalışın. Başarım size gelecektir.

Good Feature: DDLC Plus içindeki masa üstünde fareniz ile kareler yapmaya çalışın. Tıpkı kendi masa üstümüzde yaptığımız gibi. Başarım gelene kadar yapmaya devam edin. Birkaç kez yapınca, başarım gelecektir.

No: DDLC içindeyken, Exit DDLC tuşuna basın. “Çıkmak istediğinize emin misiniz” ekranı gelince “No” kelimesine basın. Başarım gelecektir.

Stonks: DDLC Plus’ı kapatın. Bilgisayarınızın saatini 02:40 olarak ayarlayın. Sonra oyuna girin ve belirttiğim dosya dizinine gidin: internal/2/2/1 bu dizindeki “project plan.txt” dosyasını açın. Başarım gelecektir.
NOT: Saatin 02:40 olması gerekiyor.

Friendship and Literature: DDLC Plus içindeki masa üstünden “Side Stories” kısmına gidin. Ve bütün yan hikayeleri bitirin. Başarım gelecektir.

Perfect! Sayori: Bu başarımı kazanmak için Act 1’de bir şiirdeki kelimelerin tamamı (20/20) Sayori’ye uygun olmalı. Kelime listesini şu rehberimde bulabilirsiniz. [link]
20 kelimenin 20’si de Sayori’ye uyuyorsa, başarım gelecektir.

Perfect! Natsuki: Bu başarımı kazanmak için Act 1’de bir şiirdeki kelimelerin tamamı (20/20) Natsuki’ye uygun olmalı. Kelime listesini şu rehberimde bulabilirsiniz. [link]
20 kelimenin 20’si de Natsuki’ye uyuyorsa, başarım gelecektir.

Perfect! Yuri: Bu başarımı kazanmak için Act 1’de bir şiirdeki kelimelerin tamamı (20/20) Yuri’ye uygun olmalı. Kelime listesini şu rehberimde bulabilirsiniz. [link]
20 kelimenin 20’si de Yuri’ye uyuyorsa, başarım gelecektir.

Perfect! Monika: Just Monika bölümüne geldiğinizde, Monika size bir şiir yazma sahnesi verecek. Orada o şiiri yazmanız halinde, başarım gelecektir.

Any% WR Attempts: Şiir yazma kısmında, 20 saniyeden daha kısa bir sürede şiir yazmanız halinde başarım gelecektir.

Doki Doki Poetry Slam: Şiir yazma kısmında, müziğin kendini tekrarlamasını bekleyin. Tekrarladığı halde, başarım gelecektir.

Ruin Everything: Just Monika kısmına geldiğinizde, DDLC Plus içerisinde bulunan masa üstünden “files/characters” dizininden Monika’nın dosyasını silmeniz halinde ve oyuna devam etmeniz halinde başarım gelecektir.

Thank You: Oyunu normal bir şekilde bitirmeniz halinde, başarımı kazanacaksınız.

She will never be real: Just Monika kısmında, Monika’yı silmeyin. Bırakın, konuşsun. Cümleler birbirini tekrarlamaya başladığı zaman, başarımı kazanacaksınız.

Dan Says Hi: Oyunda mutlu sona erişmeniz halinde bu başarımı kazanacaksınız. Mutlu sona erişmek için bu rehberimi okuyabilirsiniz: [link]

2-Stocked: Oyunu iki kez oynayın. İkisinde de en sonda Monika’yı silmeniz halinde, başarım gelecektir.

Breakthrough: Geldik en meşakatli kısıma… Bu başarımı kazanmak %100 her şeyi bitirin. Temel olarak oyundaki HER ŞEYİ tamamladıktan sonra tüm resimlerin kilidini açın, buna Yan Hikayeler, Ana oyun sonları, Eylemler vb. dahil. Ayrıca gizli şiirlerin kilidini de açmalısınız, oyunun sonuna doğru her zaman 3 rastgele şiir belirir, bu nedenle oyuna birkaç kez yeniden başlamanız gerekebilir. Masa üstünde “Candy Hearts” şarkısını dinledikten sonra “Candy Heartz” adında yeni, ürkütücü bir versiyon belirecek. Bu da yüzdeliğe dahil. %100 veri elde ettiğinizde, Masa üstünüzdeki Yan Hikayelere geri dönün ve yeni Yan Hikayeyi tıklayın. Başarım yüksek ihtimal gelecektir.

Oyundaki Bazı Açması Zor Resimleri Açma Rehberi.

Bu videoda resimler ve resimlerin altında nasıl açacağınız yazmakta. Bu videoyu izleyebilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=H0u-8dkFkOQ&t=641s

Son Sözler, Şikayetleriniz İçin, Küçük bir Rica.


DDLC’nin yeri, benim için çok büyük. Ve bu rehberi yapmayı çok istedim kendimce. Hatalar olabilir ama olduğu kadar her şeyi anlatmaya çalıştım. Umarım işinize yaramıştır.

Şikayetleriniz için beni ekleyebilir, bana yazabilirsiniz.

Discord’taki bu sunucuya gelirseniz de, bu konu hakkında konuşabiliriz! Sizlerden küçük bir ricamdır.
[link]

MXTLX DXŞXNCELER!

SteamSolo.com