Overview
Disney закрив гру, тому інформація вже не актуальна
Вступ
Гра Marvel Heroes є далеко не дружньою для новачків. Купа різних вікон та незрозумілих функцій, що до чого розібратись на початку доволі важко. Навіть люди які довгий час грали інші MMORPG типу WoW чи Lineage 2, в Marvel Heroes будуть почувати себе не в своїй тарілці. Але як тільки приходить розуміння, що до чого від гри починаєш отримувати набагато більше задоволення.
У цьому гайді я розповім про усі найважливіші аспекти гри, опираючись на власний досвід.
Обравши свого стартового персонажа, ми відправляємось покоряти безкрайні простори всесвіту Марвел. Якщо серед стартових нема вашого улюбленого героя, то не засмучуйтесь, на другий день гри вам дадуть можливість обрати саме того героя, який вам найбільше подобається.
Розділ #1 “Інтерфейс”
2. Шкала здоров”я героя;
3. Чат:
- – для пошуку групи;
– для спілкування в межах однієї локації;
– для вищих чинів в супергрупі(клані);
– для спілкування з учасниками поточної групи чи рейду;
– для спілкування на різноманітні теми;
– для спілкування з вашим кланом;
– для спілкування з тімейтами на пвп арені;
– для торгівлі.
7. Панель здібностей героя;
8. Переключити панель здібностей героя, всього їх 3;
9. Шкала духу, аналог мани в інших ммо, проте є деякі герої які мають інший параметр, до прикладу в Карателя – ammo, Халка – angry, Росомахи – fury;
10. Активні ефекти (Бафи). Бонуси типу додаткової швиткості, сили, модифікатори досвіду та шансу випадіння рідкісних речей. Бафи обмежені в часі, однак на базах час активних ефектів не віднімається.
11. Активні завдання, детальніше про квести у наступному розділі.
12. Карта. Клавішою TAB або кнопкою вмикається її збільшена та прозора версія посередині екрану.
Умовні позначки на карті:
- – Герой
– Новий квест
– Ціль квесту
– Двері в наступну локацію
– Портал
– Торговець унікальних речей (Герої, Напарники, Евентові призи, Карти фортуни, і тд)
– Торговець зброєю;
– Торговець екіпіровкою;
– КрафтерЕнчантер
– Банк
– Лікар
Розділ #2 “Меню”
Тепер розглянемо кожну функцію окремо.
По першому пункту сказати нічого, окрім гарачої клавіші “Esc” таке є у кожній грі.
Сюжет в грі вартий того, щоб пройти його хоча би один раз, окрім того за виконання сюжетних завданнь, ми перманентно отримуєм усілякі бонуси типу додадкового духу, здоров”я, очків прокачки і тд.
Кожного дня нам видаються три щоденних квеста, перший з яких відправить нас патрулювати Мідтаун або Промислову зону, другий надерти зади суперзлочинцям в терміналах, а третій потренуватись в Голо-симуляторі або в Х-Дефі. За виконання даних квестів, ми будем отримувати додаткові очки Омега, рейдову валюту, значки Одіна та скрині з лутом.
З появою локації Геноша, у грі з”явилась репутації, поділяються вони на щоденні та щотижневі. Зазвичай це великі, багатоступеневі квести, які змусять вас добряче побігати. За виконання підіймається репутація, яка в свою чергу надає свої бонуси.
Блок з характеристиками поділяється на 3 вкладки – HERO, STATS, BIO.
HERO – показує основні параметри героя, такі як сила, інтелект, бійцівські навички, живучість та інше, його поточний рівень, базову атаку та захист.
STATS – це статистика героя, показує рейтинги захисту та атаки, шанси критичних ударів, швидкість руху та ударів, додатковий досвід та багато іншого.
BIO – біографія героя, більше нічого сказати.
Блок з екіпіровкою героя, детальніше читайте у розділі #3
Останній блок це інвентар, який має вкладку для валют, детальніше у розділі #3
Якщо ви вирішили грати з другом то введіть його нік в нижньому полі, щоб додати його до списку друзів. Далі долучіть його до группи вибравши пункт “Party invite” Також йому можна написати приватне повідомлення, оглянути його спорядження, долучити його в клан, видалити з друзів, або кинути репорт (скаргу).
Коли ви з другом вже в группі, виберіть пункт “Teleport” щоб швидко переміститись до нього. Також ви можете назначити його лідером групи, щоб він міг додати ще когось, або вигнати з групи. Важливим пунктом є те, що в грі 3 рівня складності, якщо ви з другом будете на різних рівнях складності, то в группу ви його, або він вас, додати не зможе. Про рівні складності далі в розділі.
Омега система, це можливість подальшого розвитку персонажа, який вже досягнув максимального рівня прокачки. Омега має 7500 очіків, щоб заробити одне очко омеги потрібно заробити приблизно 12 000 000 досвіду. Омега має 14 блоків для розвитку персонажа, у кожному блоці дерево вмінь, прокачка якого дозволить відкрити суттєві покращення для базових вмінь героя та його статистики.
Кожний герой має 2 бонуса синергії, які поширюються на всіх інших героїв, вони відкриваються на 25 та 50 рівнях. Одночасно можна включити до 10 бонусів синергій. Самі ж бонуси дуже різноманітні, хтось додає шанс критичного удару, хтось збільшення здоров”я, кількість кредитів які герой отримує, або приріст досвіду, що допоможе скорше прокачувати нових героїв. Однак це ще не все, кожен герой 60 лвл дає прибавку до досвіду усім іншим героям.
За 1го героя 60го рівня ви отримаєте +30% ХР
За 2го героя 60го рівня ви отримаєте +20% ХР (50% в загальному)
За 3го героя 60го рівня ви отримаєте +15% ХР (65% в загальному)
За 4го героя 60го рівня ви отримаєте +10% ХР (75% в загальному)
За кожного наступного героя 60го рівня ви отримаєте +5% ХР
Також кожний герой 30го рівня (30-49) дає вам +1% ХР
а кожний герой 50го рівня (50-59) дає +3% ХР
Максимальний бонус ХР синергії героїв – +200% ХР = 29 героїв 60го рівня
Досягнення у розробці білше року, натомість зараз є щоденні нагороди. Усе просто, заходь щодня та отримуй подарунки від розробників, будеш заходити кожного дня впродовж 4 років, отримай безкоштовного героя. Дрібничка, а приємно =)
Ростер або меню вибору героя, відкривається клавішею “Т”, має 2 вкладки, герої та тім-ап герої. В першій вкладці ми обераємо героя за якого ми хочемо грати, тім-ап герої це герої які бігають за нашим основним героєм, якими керує компютер. Також в цьому вікні ми обираєм рівень складності, їх всього три: Нормальний (1-30 лвл), Геройський (31-44 лвл), Супергеройський 45-60 лвл). Як відкривати нових персонажів, я розповім в розділі #7.
Останнім пунктом є магазин, де за реальні гроші можна купити собі героїв, костюми, напарників і всяких ніштяків на здачу. Гаряча клавіша “X”. Але донатити не бачу сенсу, так як все можна вибити самостійно. І взагалі в грі донат не нав”язується абсолютно, людина яка донатить не має в грі переваг над людиною яка все робить сама.
Розділ #3 “Спорядження, інвентар та сховища”
Лут (від англ. loot – здобич) в Marvel Heroes грає важливу роль. Після здобуття максимального рівня героя, пошуки кращого спорядження для героя, стає першочерговою задачею, а основними джерелами отримання луту є вороги, боси та скрині.
Спорядження яке персонаж одягає безпосередньо на себе, візуально не змінюють зовнішній вигляд героя, але дають йому ряд бонусів та підсилень основних параметрів та здібностей. Всього є 17 слотів, розглянемо детально кожен з них.
З 1 по 5 це слоти для одягу і зброї, для кожного слоту своя річ, вони поділяються за рівнем якості, а саме:
Білий – Простий предмет, дає лише бонуси до атаки або захисту
Зелений – Спеціальний предмет, яка окрім захисту чи атаки може дати бонус до параметрів персонажа.
Синій – Рідкісний предмет, до всього вище сказаного підсилює якесь вміння.
Фіолетовий – Епічний предмет, підсилить декілька вмінь, характеристики та параметри.
Жовтий – Космічний предмет, підсилює, параметри, характеристики, окремі уміння а також дає плюси до всіх умінь.
Коричневий – Унікальний предмет з унікальними бонусами, є персональні для кожного героя, а також для загальні для всіх.
З 6 по 9 слоти призначені для артефактів, вони не поділяються за рівнями якості, кожен артефакт має свої унікальні властивості, підсилення героя, захисні щити, лікування, невидимість та багато іншого. Обирайте те, що вам найбільше потрібно.
10 слот для медальйона, вони випадають з босів, теж поділяються на рівні якості але лише від синього до жовтого. З кожного боса випадає свій унікальний медальйон.
11 слот предмет з Уру, всього їх 6 штук, 5 з них направлені на підсилення атаки героя, і 6й на захист. Обирайте в залежності від типу атаки вашого героя, ближня, дальня, ментальна, енергатична. Також його можна зачарувати, але про це у розділі #5
12 слот для реліквії, вони випадають доволі часто, складаються до 1000 штук, дають дуже різноманітні бонуси залежно який ви для себе оберете, збільшення атаки, здоров”я, швидкості пересування та багато іншого.
Усі реліквії що зараз є у грі. Важливо збирати їх усіх з самого початку гри.
13 слот призначений для легендарного предмета, купується у торговця в Асгарді за спеціальну валюту, про яку я розповім у розділі #6. Предмет має свою шкалу досвіду і 5 рівнів. З кожним рівнем відкривається в новий бонус.
14 слот для перстня, по суті це те саме що і в слотах 1-5, має рівні якості від зеленого до коричневого.
15 слот це костюм персонажа, всі персонажі мають стартовий костюм, і можуть здобути або придбати додаткові. Сам по собі ніяких бонусів не дає, але його можна покращити у крафтера, про крафт я розповім у розділі #5
16 слот це символ команди до якої належить ваш герой, наприклад Тор – Месники, Чорна Вдова – Щ.И.Т, Росомаха – Люди-Х. Один герой може бути в декількох командах одночасно. Символіка дає ауру, яка підсилює вас та інших героїв довкола.
Останній 17 слот для вашого Пета, це не бойовий союзник і буде за вами бігати не тільки для краси. Пет буде безжально поглинати весь непотрібний вам лут та прокачувати 5 гіло розвитку які в результаті дадуть нам певний бонус
Green Tier:
1% dodge chance
1% projectile deflection chance
+2-3% base defense
+4-8% base health (560 health at level 60 with 8%)
1-2% less damage from enemy ranged powers
2-3% less damage from enemy area attacks
1-2% less damage from enemy melee attacks
1-2% less damage from bosses
1% damage negation versus all attacks
Blue Tier:
+100 Spirit recovery per minute
+5% SIF
+5% RIF
+3-5 credits per drop
+3-5% Move speed
+2-3 spirit on basic attack
+30-50 spirit
+5% more credits from cybernetics
Purple Tier:
+2-3% critical damage
+2-3% base damage on mental attacks
+2-3% base damage on energy attacks
+2-3% base damage on physical attacks
+2-3% base damage on ranged attacks
+2-3% base damage on melee attacks
+2-3% base damage on area attacks
+4% summoned ally damage
+5% energy damage when hitting with a mental power
+5% energy damange when hitting with a physical power
+5% mental damage when hitting with a physical power
+5-10% damage when brutally striking
Cosmic Tier:
+1 to all powers
+1 to signature power (possibly able to get +2, not confirmed yet)
+1-2 to ultimate powers
+1-2 to basic powers
+1-2 to ranged powers
+1-2 to summon powers
+1-2 to area powers
+1-2 to melee powers
+1-2 to movement powers
+1-2 damage rating on area powers
Unique Tier:
+1-3 Strength
+1-3 Energy
+1-3 Fighting
+1-3 Speed
+1-3 Intellect
+1-3 Durability
+1 to all attributes
Весь лут який ми знайдемо зберігається в інвентарі. Інвентар має 60 слотів і розширити його неможливо, деякі об”єкти в інвентарі можуть складатись (аптечки, реліквії, тощо), кожен предмет займає окреме місце в інвентарі.
Також є додатковий інвентар на 30 слотів в якому можна безпечно тримати свої речі.
Коли місця бракує, то речі можна зберігати в спеціальних сховищах. Сховища знаходяться на кожній з баз у грі, усі предмети в них дублюються туди, де ви зараз знаходитесь. Наприклад поклавши речі в сховище в Вежі Месників, ви їх зможите забрати на Авіаносці Щ.И.Т.а.
Гравцеві надається лише 1 сховище на 48 слотів, можна купити собі більше місця, але лише за донат.
Розділ #4 “Портали, термінали, випробування”
Портали відграють надзвичайно важливу роль в геймплеї Marvel Heroes. Ними користуються всі гравці, від першого і до максимального рівня. Портали допомагають швидко пересуватись між локаціями, терміналами (інстами) та випробуваннями. Дуже важливо зрозуміти як вони працюють. У деяких новачків виникають проблеми з навігацією, через нерозуміння як користуватись порталами.
Натиснувши на портал відкривається карта яка має 3 вкладки: Сюжет, Термінали, Випробування.
Вкладка STORY дозволяє перенестись до локації, де ви вже бували та відкрили портали,також подорожувати між 6 базами тренувальною кімнатою.
Вкладка TERMINALS це аналог підземелля з фентезійних ммо. Їх всього 12 але вони мають 3 рівня складності. Рівні Green і Red можна проходити самостійно, а для рівня Cosmic, який доступний тільки для героїв 60 рівня, для більшості героїв доведеться шукати группу. За проходження зелених та червоних терміналів випадають кристали, які в подальшому служать для купівлі карт фортуни, рецептів та іншого. З босів в космічних терміналах випадають дуже цінні, топові артефакти.
Також у цій вкладці є ONE-SHOT STORIES, це коротенькі історії, сюжет яких поміщається в рамках одного підеземелля. Розробники обіцяють регулярно додавати нові історіїї.
Вкладка CHALLENGES як не важко здогадатись дозволяє пройти різні випробування, отримати цінні предмети та прокачати героя. Розглянемо детально кожне з випробувань.
– У Манхеттена сьогодні поганий день – це перша думка, що виникає в голові коли вперше потрапляєш на цю локацію. Постійні напади Гідри, АІМа, демонів, прибульців, сентінели нападають на мутантів серед цивільного населення, але це ще не все, раз на декілька хвилин з”являється группа супер злочинців, яких доведеться бити разом з іншими гравцями. Доволі цікави режим, саме тут виконується велика кількість легендарних квестів. Не забувайте об”єднуватись в группи з іншими гравцями, коли ви виконуєте квести в группі з іншими героями, вони виконуються просто моментально, завдяки чому можна швиденько піднімати рівні. Космічний рівень складності доступний тільки для 60 рівнів, від визайного патрулювання відрізняється підвищеною силою і здорв”ям усіх ворогів, але вонагорода за перемогу над ними в рази вища ніж у звичайному режимі.
– режим схжий до патрулявання Мідтауна, цього разу ми переносимось в індустріальний район міста. Тут не менш спокійно ніж в центрі, тому ми постійно будемо відбивати напади АІМ, мафії, найманців та іншого роду гопоти. Основна відмінність під попереднього режиму, у декілька ступеневих івентах, ми не просто будемо дубасити босів які з”являються кожні декілька хвилин, але й виконувати інші завдання, по порятунку людей, зачистки сімбіотів, динозаврів та іншої нечисті яка намагається пробратись в місто. Космічний рівень складності доступний тільки для 60 рівнів, від визайного патрулювання відрізняється підвищеною силою і здорв”ям усіх ворогів, але вонагорода за перемогу над ними в рази вища ніж у звичайному режимі.
– це програма симулятор на базі Щ.И.Т.а де ви разом з іншим гравцем будете проходити випробування різної важкості, рятувати заручників та VIP персон, ліквідовувати босів, на час знищувати суперників та просто виживати. За кожне випробування гравці отримують винагороду. Кінця цій програмі нема, вона буде тривати до тих пір, доки ви не витратите 2 життя.
– ви разом з 4 іншими гравцями ви маєте відбивати хвилі ворогів які нападають на школу Людей-Х. Режим схожий з попереднім, але цього разу ви будете відбивати хвилі до тих пір, доки під час одної хвилі не загине 9 студентів. Зі смертю 9го студента випробування закінчується та в центрі локації встановлюється скриня з винагородою, чим більше нападів ви відбили, тим цінніша винагорода вас чекає.
– зараз знаходиться на бета стадії, хоч саму бету запустили вже досить давно, режим де можна надавати хороших копняків іншим героям. Режим є найменш популярний, тому чекати інших гравців можна годинами. Сам режим схожий на Доту, треба з допомогою союзних героїв та кріпів, зруйнувати базу ворожої команди, але замість прокачки і фарму як в Доті, тут ми заробляєм бафи які нас підсилюють
– Рейдове підземелля розраховане на 10 героїв. Доступно для усіх персонажів 60 рівня, містить у собі 5 босів, до кожного з яких потрібно знайти свій підхід. Перемоги над босами винагороджуються цінним лутом, рунами, артефактами, уніками та омега очками. Має 2 рівні складності, які між собою відрізняються лише складністю босів. В рейд можна схдити лише один раз на тиждень. Кожної середи рейди оновлюються і можна йти знову.
– рейдове підземелля на 10 героїв, доступно для персонажів 60 рівня, на данним момент саме складне підземелля, тому переконайтесь, що у вас і ваших напарників хороше спорядження. Всього 3 боса.
Тепер ви знаєте все про портали, саме головне при проходженні, не соромтесь повністю досліджувати локацію, знаходити і відкривати нові портали, щоб потім без перешкод потрапити у буть яку точку на карті.
Розділ #5 “Крафт та Енчант”
Крафт це невідємна частина буть якої ММО. У Marvel Heroes за допомогою системи крафту ви можете значно поліпшити собі життя: завдяки Крафту у вас з”явиться можливість удосконалити свій костюм, додавши до нього позитивні властивості, поліпшити наявні предмети або, наприклад, створити еліксир, який тимчасово посилить вашого героя.
У всьому цьому вам допоможуть кілька торговців – ” крафтерів ” , які пропонують певний асортимент товарів (оновлюється через певний час) або послуг з поліпшення спорядження та матеріалів для крафту. Якість предметів і послуг залежить від рівня самих торговців, яких можна “прокачувати” , розбираючи непотрібні предмети (Alt+Right Click). Максимальний рівень прокачки крафтера 20й.
Elements – вкладка де відбуваються всі маніпуляції з елементами крафту, їх збір і розбір
Costumes – у цій в вкладці можна покращити костюм героя, надати йому візуального ефекту, або створит иновий рандомний костюм.
Gear – дає можливість підняти рівень екіпіровки, та змінити її клас.
Misc. – дозволяє створювати речі з нуля, за допомогою елементів крафту та інших предметів, які будуть зустрічатись по ходу гри.
Exchange – міняйте від 2 до 5 однакових речей класу Unique, на скриню з кредитами, реліквіями, рунами.
Для крафту гравцеві необхідні елементи які випадають з ворогів. Всього їх 5 видів.
За окрему плату (мізерну по мірках гри) в крафтера ці елементи можна складати та розкладати за схемою 3 простих = 1 складний, таким чином вони складаються та розкладаються до 8 разів. Рекомендую завжди тримати в сховищі по 10 найскладніших елементів, щоб завжди можна було їх розібрати і скрафтити те, що вам необхідно.
5й елемент крафту самий рідкісний і цінний, використовується лише у крафтера 20 рівня. Дуже рідко випадає з ворогів, можна купити за спеціальну валюту, про яку я розповім в главі 6, або купити за донат.
Енчант (Зачарування) схоже до крафту. Енчантера треба прокачувати аналогічним чином як і крафтера, також він має 20 рівнів, і з кожним з них відкриваються нові рецепти. З допомогою енчантера можна надати вашим речам нових властивостей.
Runewords – для зачарування наших речей з Уру
Enchant – дозволить зачарувати наші речі в слотах 1-5
Bless – зачаровує артефакти, але для цього потрібні вже не руни а знаки Одіна.
На відміну від крафтера, енчантер вимагає від вас не елементи, а руни. Руни також випадають з ворогів, але значно рідше ніж елементи для крафту. Але якщо у вас прокачаний крафтер, то ви можете в нього створити скриню з рунами, з непотнібних вам унікальних (коричневих) предметів. Також на відміну від елементів видів рун не 5, а значно більше, через це іноді буває складно їх накопичувати, так як вони доволі швидко забивають ваше сховище.
Під час прокачки персонажа крафт і енчант, не грають важливу роль, але надзвичайно важлива своєчасна прокачка цих спеціалістів, раджу весь непотрібний лут здавати їм, спершу крафтеру, а вже потім енчантеру.
Розділ #6 “Ігрові валюти”
В Marvel Heroes є 10 основних валют, деякі з них падають з усіх ворогів, деякі тільки в термінала, деякі з рейдових босів. В цьому розділі я детально поясню, що де випадає та де їх витрачати.
Це мабуть сама головна і бажана валюта для кожного гравця. Eternity Splinters випадають по одній штуці з ворогів або зі скринь, з періодичністю 8-15хв. Якщо вам пощастить то може випасти одразу 10. Також видається 100 при першому проходженні сюжетної лінії, а також іноді розробники запихають їх у подарунки до різникх евентів. ВАЖЛИВО! Eternity Splinter не будуть випадати якщо ви будете значно більшого рівня ніж вороги, тому слідкуйте за рівнем складності який у вас стоїть.
Основне призначення цієї валюти – це купівля нових персонажів, напарників та прокачки ультимативних здібностей у персонажів. Хтось з героїв та напарників менш популярний, хтось більш, самий дешевий коштує – 200, середня ціна – 400, самі дорогі по 600. Нових персонажів можна придбати у NPC Adam Warlock, він присутній на всіх базах.
Менш значуща валюта ніж Eternity Splinter, але вона дає можливість отримати костюми для героїв без донату, а також багато чого корисного та не дуже. За 10 Cube Shard можна придбати Fortune Card Mark 1, з якого з мізерним шансом може випасти один з костюмів, який в результаті можна буде поміняти в Крафтера. Але якщо не костюм то пет, або бустер який збільшить шанси знайти цінний лут, або отримати подвійний досвід на 2 години, ефект для костюма. Також за шарди можна купити рецепти, кинути лвл персонажу та багато іншого.
Cube Shard випадає з босів в зелених та червоних терміналах. Максимум в день можна отримати 24 Cube Shard”а. Торговець Clea який приймає данну валюту. Її теж можна знайти на всіх базах.
Валюта служить для купівлі легендарного предмета а також енчантінгу.Odin Marks видають за проходження легендарних квестів, в кількості від 1 до 3, в заложності від складності квеста, а також в скринях, що дають за проходження щоденних квестів, як щоденні подарунки. Якщо на початку гри ви будете відчувати їх недостачу, то згодом буде великим питанням куди їх дівати. Легендарний предмет можна купити у Легендарного Воїна Асгарду, що знаходиться у Палаці Одіна
Легендарний предмет можна купити у Легендарного Воїна Асгарду, що знаходиться у Палаці Одіна.
Дуже потрібна і одночасно непотрібна валюта в грі.Потрібна вона тому, що використовується приктично всюди, торговці всіх різновидів, крафт, енчант. А також пропустити легендарний квест теж потрібні кредити. А непотрібна вона тому, що випадає вона всюди у великих кількостях. Взагалі окрім як на крафт та ще на декілька торговців, тратити кредити просто нема куди.
Валюта, що зробить вас богом у світі Героїв Марвел, за неї ви можете купити абсолютно все, герої, напарники, костюми, бустери, карти фортуни та все, що забажає ваша душа. Однак здобути її дуже важко, потрібно влаштуватись на хорошу роботу та отримувати високу зарплатню, так як з обмінним курсом, що небуть купити виходить досить дорого.
Майже кожного місяця розробники влаштовують якийсь івент. Під ча івенту Cosmic Chaos! який повторюється декілька разів на рік, з ворогів, босів, скринь та богато іншого випадають Сosmic Worldstone. За певну кількість цих каменів, можна придбати рецепти, руни, реагенти для крафту, легендарний предмет, ексклюзивного пета та скрині з рандомними призами. З івентом A.R.M.O.R. Incursion до гри повертаються A.R.M.O.R. Research Drives!. Призами за цей івент є ексклюзивні артефакти на буть який смак та знову ж таки скрині з рандомними призами.
Під час Operation Omega випадають S.H.I.E.L.D Omega Access Files. За них можна придбати напарника Агента Коулсона. Всі персонажі, що приймають вище згадані валюти, знаходяться в Вежі Месників в лівій кімнаті.
Підсумки
Marvel Heroes ніколи не стоїть на місцї, гра обновлюється по декілька разів на місяць, видно що розробники над нею працюють. Не знаю скільки ще часу цей посібник буде актуальним, але буду старатись його обновлювати з кожним нововведенням в грі. Сподіваюсь що комусь допоміг. Всі питання та зауваження пишіть в коментарі.