Tomb Raider Guide

Mᴏɢę Wsᴢʏsᴛᴋᴏ! | Zᴀᴋᴜᴘᴏʜᴏʟɪᴋ | Osɪąɢɴɪᴊ 60ʟᴠʟ for Tomb Raider

Mᴏɢę Wsᴢʏsᴛᴋᴏ! | Zᴀᴋᴜᴘᴏʜᴏʟɪᴋ | Osɪąɢɴɪᴊ 60ʟᴠʟ

Overview

W ᴛʏᴍ Pᴏʀᴀᴅɴɪᴋᴜ ᴘʀᴢᴇᴅsᴛᴀᴡɪę ᴊᴀᴋ łᴀᴛᴡᴏ ᴢᴅᴏʙʏć ᴛʀᴏғᴇᴜᴍ ᴍɪᴀɴᴏᴡɪᴄɪᴇ (Mᴏɢę Wsᴢʏsᴛᴋᴏ!),(Zᴀᴋᴜᴘᴏʜᴏʟɪᴋ),(Osɪąɢɴɪᴊ 60ʟᴠʟ) ᴀʙʏ łᴀᴛᴡᴏ ɪ sᴢʏʙᴋᴏ ᴢᴅᴏʙʏć ᴏsɪąɢɴɪęᴄɪᴀ, ᴍᴀᴍ ɴᴀᴅᴢɪᴇᴊᴇ żᴇ ᴘᴏʀᴀᴅɴɪᴋ sɪę ᴋᴏᴍᴜś ᴘʀᴢʏᴅᴀ 🙂

Mᴏɢę Wsᴢʏsᴛᴋᴏ!


Wygraj Grę Rankingowa w Każdym Trybie Wieloosobowym

Jest bardzo szybki i łatwy sposób na zdobycie tego Trofeum – najlepiej zrobić go ze znajomymi wymagana liczba to 4graczy co dalej robimy tworzymy mecz 1 z czterech trybów ale w trybie rankingowym i zapraszamy znajomych do meczu ustawiamy 2v2 mecz się rozpoczyna i 2 graczy po przeciwnej stronie wychodzi z meczu przez co mecz się kończy walkowerem i zaliczamy zwycięstwo w meczu .

Robimy tak z pozostałymi 3 trybami i zdobywamy oczekiwane trofeum , łatwo można sprawdzić w grze jakie tryby mamy już zaliczone są dostępne statystyki w grze.

Uwaga!Robiąc normalnie musimy wygrać po obu stronach na danym meczu dlatego ten sposób jest najszybszy na zdobycie trofeum .

Zᴀᴋᴜᴘᴏʜᴏʟɪᴋ


Kup Wszystkie Ulepszenie i Postaci w Grze Wieloosobowej

Aby zdobyć te trofeum musimy osiągnąć 60vl postaci wtedy odblokowuje nam się jako ostatnia postać LARY wymagana do tego trofeum oraz musimy przejść na prestiż jak to robimy po zdobyciu 60lvl przy lvlu pojawi się button przejdź na prestiż. Jak już to zrobiliśmy musimy jeszcze wbić 2 lvl Prestiżu bardzo proste tworzymy mecz gdzie zbieramy paczki medyczne ustawiamy na minimum czyli 5 paczek rozpoczynamy mecz zbieramy 5 paczek mecz się kończy i mamy już 3lvl Prestiżu i mamy już wszystko do trofeum.

Uwaga! Osiągnięcie wam wpadnie dopiero po zrestartowaniu gry ponieważ jest 1 postać którą musimy mieć aby dostać te trofeum ale mimo że mamy wymagany lvl prestiżu nie możemy zdobyć / użyć tej postaci dalej w grze jest zablokowana pewno to bug w grze ale trofeum zdobędziemy mimo wszystko + nie musimy kupować żadnych ulepszeń tylko 60lvl i 2 lvl prestiżu tylko to jest wymagane.

Osɪąɢɴɪᴊ 60ʟᴠʟ


Osiągnij 60lvl w grze wieloosobowej

Metoda 1:

Sposób na levelowanie samemu – tworzymy mecz gdzie zbieramy paczki medyczne ustawiamy na 20min i 20 paczek do zebrania rozpoczynamy mecz zbieranie zajmuje około 10-12min i zdobywamy około 27tyś punktów przez co nasz lvl idzie w górę powtarzamy tak cały czas aż nie wpadnie nam oczekiwany 60 lvl do zdobycia trofeum.

Metoda 2:

Tworzymy mecz deadmatch zapraszamy znajomego lub znajomych ustawiamy max liczbę zabójstw i rozpoczynamy mecz ustalamy dobrą miejscówkę i zaczynamy zabijać naszego przeciwnika znajomy lub znajomi się podstawią i zabijamy najlepiej używać granatników bo one zadają duży dmg przez co wiecej punktów otrzymamy i tak tłuczemy cały czas i lvlujemy . Im więcej ludzi tym więcej zabójstw i punktów oczywiście .

SteamSolo.com