Car Mechanic Simulator 2015 Guide

Yağı Nasıl Yere Dökmeden Değiştiririz for Car Mechanic Simulator 2015

Yağı Nasıl Yere Dökmeden Değiştiririz

Overview

Bu benim yaptığım ilk rehber o yüzden bir hata yaptıysam lütfen biraz anlayışlı olun ve bana bildirin.Bu rehberde size 3 basit adımda yağı nasıl yere dökmeden değiştireceğimizi yada, yeni oyuncular için; Yağı nasıl değiştireceğimizi anlatacağım. Yada ben o kadarda cahil değilim derseniz bu rehber direnajı nasıl tıpaya %100 denk getirmeyi de gösteriyor yani bilmeyenlere tavsiye ederim.Rehber 3 adım ve birkaç nottan oluşmuştur.

Adım 1: YAĞ DRENAJI

Bu adımda, yağ drenajını bulmanız gerekiyor. Sizin bilgisayar masanızının karşısındaki kutuların orda duruyor. Şu kırmızı şey.

Yağ direnajının yanına gelip ona tıklayın. Karakteriniz onu eline alır. Ondan kastım taşır(tekerlerini kullanarak).

Adım 2: ARABA

Arabayı lifte koyun ve kaldırın. Şimdi drenajı bulduğunuza göre drenaja bahsettiğim gibi tıklayın ondan sonra o sizinle gelmeye başlar.

Bu kısım çok önemli:
Drenajla arabanın altına önden arabanın arkasına bakacak şekilde yürüyün. Motorun altında siyah bir bölge vardır bu her arabada böyle.


Şimdi direnajı tutarken yukarı bakın. Karakteriniz tam olarak yukarı bakamaz. Siz karakterin yapabildiği gibi bakın yinede(ben resimde öyle yapıyorum). Resimdeki gibi şu bahsettiğim civatayı hizzalayın (onun adı yağ boşaltma tıpası) ve drenajı bırakın. Son olarak motorun altına girin ve onu sökün yağ otomatik olarak drenaja akacaktır ve motordaki yağ bittiğinde otomatik olarak yerine giriyor.

Not: Drenajı bırakmanız için karşıya bakmalısınız. Size bahsettiğim gibi hizzalayıp karşıya bakarsanız yinede tam ortalanır.

Adım 3: YAĞI TEKRAR DOLDURMA

Eğer motorda yağ yoksa aracın bütün parçaları %100 olsa bile müşteriye geri gönderemezsiniz.
Motora yağı tekrar doldurmanız gerek.

Motorun üstünde bir yağ kapağı vardır (adı yanlış olşabilir çünkü unuttum).


Resimde gördüğünüz gibi görünür

Parçayı sökün. Bir tane yağ kutusu beliricektir ekranın herhangi bir yerine basılı tutarak yağı doldurun.

Not: Eğer oyun sizden yağı özellikle değiştirmenizi istemiyorsa 5 saniye kadar doldurun. Bu arabanın kullanabileceği minimum yağ miktarıdır. Eğer istiyosa mağelesef taşana kadar doldurmalısınız. Nedenmi böyle çünkü ne kadar çok yağ koyarsanız o kadar çok para alıyo oyun yağ için.

BİTİŞ

Evet arkadaşlar rehberim bu kadardı. Artık nasıl car mechanic simulator 2015 ve 2014’te düzgün bir şekilde yağ değiştireceğinizi biliyorsunuz

Eğer yağ değiştirirken benim size gösterdiğim adımları uygulamazsanız temizlik faturası olarak oyun sizden 100$ alıyor.

Yağ dökmenin zorunlu olduğu durumlar şunlar:

-Oyun sizden özellikle bunu yapmanızı istediyse
-Pistonlara ulaşmanız gerekiyorsa
-Motor bloğunu sökmeniz gerekiyorsa

Lütfen herhengi bir hatam varsa bana bunu haber verin ve yapmamı istediğiniz bişey veya bi öneriniz varsa bunu yorumlara yazın.

SteamSolo.com